Kde uložiť dočasne voľné finančné prostriedky?

Kde uložiť dočasne voľné finančné prostriedky?

Ak máte voľné finančné prostriedky a neviete, kde ich zhodnotiť, môžeme Vám ponúknuť zaujímavú možnosť. Allianz-Slovenská poisťovňa má pre Vás pripravenú ponuku investičného životného poistenia pre prípad dožitia alebo úmrtia za jednorazové poistné HIMALAYA.

Toto poistenie Vám umožní zhodnotiť Vaše úspory a zároveň garantuje 100 % návratnosť vkladu. Je vhodné pre tých, ktorí hľadajú možnosť zvýšenia hodnoty svojich voľných finančných prostriedkov a preferujú 100 % kapitálovú ochranu vložených finančných prostriedkov. Poistenie je možné uzatvoriť na dobu 5 rokov a minimálny vklad je 2 000 €.

Pre koho je poistenie vhodné?

  • tých, ktorí hľadajú možnosť zvýšenia hodnoty svojich voľných finančných prostriedkov
  • tých, ktorí preferujú 100 % kapitálovú ochranu vložených finančných prostriedkov
  • tých, ktorí môžu úspory vložiť na dobu 5 rokov

Pre koho nie je poistenie vhodné?

  • tých, ktorí budú finančné prostriedky potrebovať použiť skôr ako za 5 rokov, lebo pri predčasnom zrušení nie je garantovaná 100 % návratnosť vkladu
  • tých, ktorí nemajú žiadne úspory, prípadne majú problém pokryť bežné mesačné výdavky
  • tých, ktorí nedisponujú voľnými finančnými prostriedkami

Poistenie je možné uzatvoriť od 26.05.20223do 30.06.2022 (pri naplnení fondu sa predaj ukončí, napr. pri poslednej ponuke THEMATICA bol predaj ukončený po týždni). Ak máte záujem o viac informácií, odporúčam Vám prečítať si produktový leták HIMALAYA alebo ma kontaktovať a dohodnúť si osobné stretnutie.

Ako zhodnotiť dočasne volné finančné prostriedky?

Ak máte voľné finančné prostriedky a neviete, kde ich zhodnotiť, môžete zvážiť niekoľko možností. Jednou z nich je investovanie do akcií alebo investičných fondov. Tieto možnosti však prinášajú určitý stupeň rizika a výnosy nie sú garantované. Ďalšou možnosťou je vklad na bankový účet s úrokom. V súčasnosti sú však úroky na bankových vkladoch veľmi nízke a výnosy sú minimálne. Investičné životné poistenie pre prípad dožitia alebo úmrtia za jednorazové poistné HIMALAYA je preto zaujímavou alternatívou, ktorá Vám umožní zhodnotiť Vaše úspory a zároveň garantuje 100 % návratnosť vkladu.

Ako môžem zhodnotiť svoje finančné prostriedky s minimálnym rizikom?

Ak preferujete investovanie s minimálnym rizikom, môžete zvážiť vklad na bankový účet s fixným úrokom alebo vklad do dlhopisov. Tieto možnosti prinášajú nižší výnos, ale zároveň sú menej rizikové. Ďalšou možnosťou je investovanie do investičných nástrojov s nízkym rizikom, ako sú napríklad indexové fondy alebo dlhopisové fondy. Tieto nástroje sú zvyčajne menej rizikové ako investovanie do akcií alebo investičných fondov, ale zároveň prinášajú vyšší výnos ako bankové vklady.

Záver

Ak máte voľné finančné prostriedky a neviete, kde ich zhodnotiť, môžete zvážiť rôzne možnosti. Allianz-Slovenská poisťovňa Vám ponúka zaujímavú možnosť investičného životného poistenia pre prípad dožitia alebo úmrtia za jednorazové poistné HIMALAYA, ktoré Vám umožní zhodnotiť Vaše úspory a zároveň garantuje 100 % návratnosť vkladu. Ak máte záujem o viac informácií alebo o poradenstvo pri výbere vhodnej investičnej možnosti, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom kontaktov na mojej webovej stránke.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

Analýza potrieb

spracovaním osobných údajov