Referencie

Vážený pán inžinier Hofrík, ešte raz sa Vám a aj Vašej pani manželke chcem poďakovať za vysoko nadštandardnú pomoc pri uzatváraní mojej poistky na auto. Okrem rád ohľadom poistenia som u Vás našla pomoc ohľadom prepisu auta na polícii, čo isto nebola Vaša povinnosť. Som Vám vďačná za Váš profesionálny a pritom dokonale priateľský prístup. Vždy, keď potrebujem pomoc a radu ohľadom akéhokoľvek poistenia viem, že sa na Vás môžem na 110% spoľahnúť. Vaša verná dlhoročná klientka Jana Lukačovičová

Jana Lukačovičová

"Vždy ústretový, ochotný, odborne zdatný s korektým prístupom k riešeniu daného problému to je pre mňa pán Hofrík v Allianzi."

Jaroslav Markotán

TOP reprezentanti Alianz poistovne...skvely manželia a užastny ludia Kamila a Vladislav Hofrikovci

Michal Bražina

Uzatvorila som si u pána Hofríka nové životné poistenie, lebo som spokojná s tým , ako mi vychádza v ústrety. Inde ohľadom poistenia ani nechodím, lebo ho dobre poznám a viem, čo môžem od neho očakávať.

Marta Mazúrová

Som maximálne a všestranne spokojný, preto s nimi dlhoročne spolupracujem. Vždy mi poradia a hlavne si cením, že mi aj ukažu kde a ako ušetrím peniaze. Toto je dôvod, prečo nehľádam nikoho iného. Každú ponuku, ktorá mi príde z Allianzu a aj z inej poisťovne konzultujem vždy s pánom Hofríkom.

MUDr. Karol Gruber

Kancelária p. Hofríka je pre mňa ako druhá ordinácia po ordináciu mojej obvodnej lekárky. Keď mám úraz, alebo nejakú chorobu moja prvá návšteva po lekárovi vedie tu. Lebo p. Hofrík mi povie čo mám urobiť a aj aký bude ďalší postup, kedy sa mám opäť zastaviť a čo si so sebou priniesť. Ak je potrebné vyplniť tlačivo pomôže mi s tým, ak je potrebné niekde zavolať vie mi tam zavolať, alebo mi nechá číslo, kde mám zavolať. Som rád, že mi stačí zájsť len za ním a nič viac o poistke vedieť nemusím - lebo u neho všetko vybavím.

Dušan Podskoč

Allinaz pre mňa znamená priateľstvo cez p. Hofríka a p. Hofríkovú. Sú ochotní poradiť či cez telefón či osobne a vedia vždy nájsť východisko. Preto máme ako rodina všetky životné poistenia aj majetkové poistenia u nich a sme spokojní s dlhoročnou spoluprácou.

Marika Bičanová

Kamilku a Vladka beriem nielen ako rodinu ale aj odborníkov pre poistenie a poistenia riešim už len s nimi, lebo viem, že mi navrhnú len také poistenia, ktoré sú pre mňa čo najvýhodnejšie.

MUDr. Ladislav Šutiak CSc.

Počas dlhoročnej spolupráce mám len dobré skúsenosti. Mám u nich uzatvorené nové životné poistenie. Vždy mi pomáhajú pri likvidácii poistnej události, informujú ma o nových veciach. Som s nimi spokojná. Pre mňa je Allianz pán Hofrík a pani Hofríková.

Vlasta Blahušiaková

Už veľa rokov využívam pri zabezpečovaní mojich poistných požiadaviek (zákonné i havarijné poistenie vozidla, životné a úrazové poistenie, poistné zabezpečenie akcií, ktoré som každoročne organizoval pre žiakov vo Vysokých Tatrách, atď ) služby Allianz-Slovenská poisťovňa prostredníctvom p. Ing. Vladislava Hofríka. Počas tejto dlhoročnej spolupráce vždy veľmi zodpovedne a odborne pristupoval k zabezpečeniu mojich poistných požiadaviek, poradil a navrhol optimálne riešenie v danej konkrétnej situácii a popritom , odhliadnúc od odbornej stránky, vystupoval vždy veľmi korektne a ústretovo. Predovšetkým pre tieto uvedené vlastnosti p. Ing Vladislava Hofríka chcem i v budúcnosti pri zabezpečovaní mojich poistných požiadaviek používať služby Allianz-Slovenská poisťovňa.

Ján Jakubovič

Chcem Vám pán Vladislav Hofrík poďakovať za pomoc a rady ako postupovať potom, ako mi zhorelo auto. Dnes mám nové vozidlo, ktoré som si zaobstaral z plnenia havaríjného poistenia. Tiež viem, že sa kedykoľvek môžem na Vás obrátiť ohľadom životného poistenia ako aj poistenia bytu a auta. Ako sa ľudovo hovorí viem, že mi idete po ruke.

Milan Brestovanský

Roky sa poznám s p. Hofríkom aj s p. Hofríkovou a všetko ohľadom poistenia vybavujem len s nimi. Som s nimi spokojný lebo sú mi nápomocní aj pri vybavovaní keď sa mi stali úrazy.

Vladimír Jesenský

Manželia Hofríkovi ma milo prekvapili, že na mňa pamätali v deň narodením aj menín. Priznám sa, že som ani netušil, že si vedú aj takúto formu agendy svojich klientov. Je to veľmi vzácne v dnešnej dobe, že pre Vás Vaši klienti neznamenajú len čísla. Moc si to vážim a prajem im len samé úspechy.

Janoštín Marián

Vyjadrujem poďakovanie manželom Ing. Mgr. Kamile Hofríkovej a Ing. Vladislavovi Hofríkovi, reprezentantom poisťovne Alianz, za ich prácu v oblasti poisťovníctva. Vážim si nielen ich vysokú odbornosť v poskytovaní služieb , ústretový profesionálny prístup, ale skladám im aj hlbokú úctu za ich dlhoročné osobné priateľstvo . V poisťovni mám ja a aj členovia mojej rodiny už dlhé roky všetky poistné zmluvy - životné, domov aj motorové vozidlá a za perfektný servis, vzácne rady a vyriešenie všetkých poistných udalostí k najvyššej spokojnosti im vyslovujem veľké ďakujem. Prajem im ešte veľa síl v náročnej práci .

Alena Bellová PaedDr.

Chcem Vám poďakovať. Ste veľmi milý a pozorný pán Hofrík. Váš individuálny prístup k obyčajným klientom je veľmi sympatický.

Vladimír a Kveta Dymákovi

Som rád, že za pánom Hofríkom môžem prísť aj na Silvestra :o)

Mgr. Jozef Fajna

Ak ide o poistenie obraciam sa len na pána Hofríka, lebo ten vie poruzumieť čo potrebujem a vie aj poradiť ohľadom detailov zmluvy.

Branislav Feťko

Na pánu Hofríkovia pani Hofríkovej oceňujem ich ústretovosť. Cením si, že mi na všetky otázky radi odpovedia a nebola som nikdy odbitá, ako sa mi to často stáva inde. Pri stretnutí s nimi mám vždy príjemný pocit a keď ma informujú o novinkách môžem sa priamo slobodne vyjadriť či na poistke chcem robiť nejakú zmenu, alebo nie.

Ing. Katarín Ondrušová

Na odporúčanie bratanca Róberta Lukáša sme navštívili kanceláriu p. Hofríka a aj sme si uzatvorili úrazové poistenie. Veríme, že budeme spokojné ako Róbert

Soňa Ivašková, Jaroslava Kováčová

Na odporúčanie svojej dcéry som prišla za manželmi Hofrikovými. Potrebovala som poradiť, ako postupovať keď som mala úraz a mám v Allianzi poistku. Ochotne mi pomohli pri vypísaní tlačiva o úraze, prevzali potrebné doklady a informavali ma kedy asi dostaniem peniažky. Keď som videla ich ochotu opýtala som sa aj na poistenie bytu. Radi mi vysvetlili čo všetko môžem mať poistené a aký by bol postup keby sa niečo stalo. Poradili mi na základe svojích skúsenosti, čo si ešte pripoistiť, keď som sa nevedela rozhodnúť či si poistiť aj sklá.

Monika Lesevová

Dobry den, pan Hofrik. Peniaze za ten klb mi uz prisli. Bola som velmi prekvapena, ako rychlo to prebehlo. A chcem sa Vam velmi pekne podakovat. Som rada, ze sa mam v pripade potreby na koho obratit. Naozaj vidno, ze Vas s manzelkou praca bavi a ste vzdy ochotni. Este raz dakujem a pozdravujem pani manzelku.

S pozdravom Z. Hruskova

V Slovenskej poisťovni som poistený od narodenia. Po ukončení platnosti detskej poistky som si už sám uzatvoril životné poistenie. S poistením som aj vďaka manželom Hofríkovým spokojný - lebo ma upozornili aj na zmeny, ktoré si na poistke môžem vykonať a na základe toho som si upravil aj úrazové pripoistenie. Nakoľko som už mal zopár úrazov - aj vďaka tejto úprave som bol s plnením spokojný aj čo doby vyplatenia aj čo do výšky plnenia. Keď sa mi narodil syn Oliver, samozrejme som oslovil p. Hofríka, s ktorým sme sa dohodli, aby nás navštívil u nás doma a uzatvorili sme Oliverkovi jeho detské poistenie

Peter Ivan

S pánom Hofríkom sa poznám od roku 2006, kedy môjmu otcovi uzatváral životné poistenie. O dva mesiace nato som využil aj já jeho služby a uzatvoril som si tiež životné poistenie. Vždy keď som mal nejaký problém bol ochotný poradiť a pomôct vybaviť “papierové záležitosti”. Je vždy zastihnuteľný či telefonicky alebo osobne vo svojej kancelárii. Keď bolo možné moju poistku vylepšiť o nejaké novinky v pripoisteniach informoval ma o nich a urobili sme zmeny. Teda zaujíma sa o mňa, vysvetluje mi moje prípadné nejasnosti počas celej doby poistenia. Som s ním a jeho službami spokojný.

Jozef Dérer

Pána Hofríka poznám ako energického a profesionálne fundovaného obchodníka, ktorý sa vždy snaží všetko mi vysvetliť a na stretnutí vôbec do ničoho ma nenúti, iba ma upozorňuje na určité rizika a odporúča vhodné riešenia. Rada si ho vypočujem a nechám si to prejsť hlavou. A pri ďalšej návšteve predebatujeme všetky moje nejasnosti. Uzatvorili sme s manželom nielen poistenie našich deti životným poistením, ale i domu a auta. Je nielen zanietený pre svoju prácu ale je vždy zastihnuteľný telefonicky alebo osobne vo svojej kancelárii. Poznám ho od r.2002, zaujíma sa o nás, vysvetľuje novinky, zlepšenia v poistení počas celej doby poistenia. Odporúčam každému.

Margita Kršáková

Chcel by som vyjadriť pochvalu reprezentantom Vašej firmy Ing. Vladislavovi Hofríkovi a Ing. Mgr. Kamile Hofríkovej. Vysoko hodnotím ich profesionálny prístup ku klientom, ústretovosť a mimoriadnu ochotu vyriešiť akýkoľvek problém týkajúci sa poisťovníctva. Mám s nimi len tie najlepšie skúsenosti a verím, že ešte dlho budú prínosom pre Vašu firmu a pre nás klientov.

Ing. Cyril Bujalka, Martin

Ďakujem za celoročnú starostlivosť. Keď s hocičím prídeme, já alebo ktokoľvek z rodiny, viem, že u p. Hofríka alebo p. Hofríkovej všetko vybavím. A to je to , čo potrebujeme.

Danica Melichová